Я не можу сказати, що мене турбує

Ви можете відчувати, що у вашому житті чогось не вистачає. Можливо, одні й ті ж речі відбуваються з вами знову і знову, і ви дивуєтеся, чому. Можливо, у вас виникають запитання, на які ви не знаєте відповіді, навіть якщо ви їх шукаєте. З іншими «можливо» не обов’язково залишатися на самоті. Психотерапія тут для вас, незалежно від того, чи приходите ви з конкретною темою, чи з невиразними відчуттями.

Що допоможе мені вибрати правильного терапевта, якщо я не можу назвати, що мене турбує?

Психотерапевтичні стосунки є важливими для того, щоб психотерапія мала позитивний вплив на ваше здоров’я в найширшому сенсі. В основному це те, що ви відчуваєте під час або після сеансу, якщо ви впевнені в людині, яка сидить навпроти вас, і ви можете відкрито висловлюватися в його присутності. Допомога, співчуття чи перше враження можуть допомогти вам, нехай вони вас ведуть. Щоб зробити цей перший крок максимально легким для вас, ми підготували для вас відеовізитівки в Hedepy, в яких наші терапевти познайомляться з вами особисто.

 

Що ще допоможе мені у виборі терапевта?

Існує магічне та просте запитання, яке може допомогти вам знайти шлях, задайте його прямо зараз: Що я насправді очікую від психотерапії? Можливо, ваша відповідь полягає в тому, щоб почуватися в цілому здоровим, знову добре спати або знайти партнера на все життя. Як би там не було, ви можете порівняти свою відповідь з темами, які ми чітко перерахували для вас у профілі кожного з наших терапевтів. Але сприйміть це як підказку. Умовою вибору психотерапевта є не вміння відповісти на це питання чи вміти точно чи приблизно включитися, це лише допоміжний посібник, який може допомогти прийняти рішення при виборі.

Наскільки важливий психотерапевтичний підхід до вибору правильного терапевта?

Для кожного психотерапевта корисною практикою є надання інформації про психотерапевтичний напрямок, за яким він проходив навчання. Ми також поважаємо цей стандарт у Hedepy. У профілі наших терапевтів ви можете зустріти психодинамічний напрямок, гештальт, системний підхід та ряд інших терапевтичних напрямків. Якщо ця інформація важлива для вас особисто, ви маєте можливість обрати свого психотерапевта відповідно до ваших уподобань. Кожен терапевтичний напрямок має свою специфіку. Але якщо ви не знаєте, що уявити під згаданими умовами, це цілком нормально. Залишайтеся вірними своїй інтуїції або вибирайте свого психотерапевта за іншими критеріями. З нашого досвіду ми знаємо, що якість стосунків між вами та вашим психотерапевтом буде важливіша за терапевтичний напрямок для якісної терапії.

terapeuti

Чи підходить психотерапія, навіть якщо нічого конкретного мене не турбує?

Однозначно так. Психотерапія не повинна бути лише лікуванням наших страждань і проблем, вона також може підтримувати наш особистий розвиток. Якщо ви хочете розвинути власний потенціал, психотерапія – ідеальний варіант для вас.

 

Що робити, якщо я все ще не можу вибрати правильних терапевтів?

Ми повністю розуміємо ваші занепокоєння, і ми хотіли б прямо сказати, що вибір правильного терапевта не означає вибір лише одного. Набагато більша ймовірність, що вам підійдуть усі. Але з кожним із них ваші сеанси будуть різними, але ви все одно будете рухатися вперед. У той же час, можна припинити співпрацю з терапевтом, якщо вона вас просто не влаштовує. У цих випадках ви можете використовувати Hedepy, щоб зв’язатися з іншим фахівцем за вашим вибором у розділі «Терапевти». І якщо ви не задоволені на 100%, ми просто повернемо вам гроші.

Спробуйте психотерапію через відеодзвінок

Лише терапевти, які відповідають критеріям професійних організацій
Вікторія Приходько (1000+ годин практики)
СТРЕС СИНДРОМ ВИГОРАННЯ ЖИТТЄВІ ЗМІНИ МОТИВАЦІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Моя мета – допомогти вам набути більше усвідомленості і розуміння себе. Саме розуміння себе допоможе вам реалізувати свій потенціал, жити наповнено, яскраво і відважно.“
34 Євро / сесія
Ксенія Єлістратова (1000+ годин практики)
САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ РОЗЛАДИ ХАРЧУВАННЯ СТОСУНКИ ПСИХОСОМАТИКА
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапія допомагає вилікувати те, що не треба терпіти, та приймати те, що не можливо змінити“
34 Євро / сесія
Оксана Жабрі (1000+ годин практики)
ТРИВОГА СТРЕС САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ ГНІВ І АГРЕСІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапевт не маг і не чарівник, він тільки підсвічує напрямки. Шлях завжди обирає клієнт.“
34 Євро / сесія
terapeuti

Необхідна допомога з вибором психотерапевта?

На основі нашого спеціального тесту ми можемо підібрати 3-х терапевтів, які найкраще відповідають Вашим вподобанням та запитам.