Як проходить перша сесія?

Перший сеанс може проходити по-різному. Коли справа доходить до онлайн занять, окрім того, що вони проводяться на комп’ютері, вони не надто відрізняються від “живих” сеансів.

Терапевт буде зацікавлений у ваших очікуваннях

Зазвичай на початку терапевт запитує, про що Ви думаєте, що Вас турбує або чого Ви очікуєте від його допомоги. Від Вас залежить, що саме розказувати, адже важливо відчувати себе в безпеці. Відштовхуючись від цього, можливі декілька варіантів. Іноді тема зрозуміла з самого початку і починає розвиватися вже на першій годині, а іноді клієнт приходить з відносно складним питанням, і тому терапевту необхідно більше часу, щоб визначити напрямок терапії. Деякі терапевти запитують про історію проблеми, сімейне походження та інші питання. Це також залежить від терапевтичного напрямку.

pirmoji sesija

Ви можете відчути себе краще вже після першого сеансу

У кожного це трохи по-різному і комусь потрібно більше часу, але часто перший сеанс дуже допомагає. Від Вас залежить, наскільки багато Ви розкажете, адже важливо відчувати себе в безпеці. Терапія – це «про людей», важливо, щоб клієнт і терапевт були впевнені, що вони можуть і хочуть працювати разом, що вони обоє готові. Частиною першої сесії є домовленість про те, над чим ви будете працювати, як часто або як довго. І якщо Ви не переконані, що терапевт Вам підходить, не поспішайте і не примушуйте себе до співпраці. Крім того, Ви можете спробувати когось іншого.

internetinė psichoterapija

Спробуйте психотерапію через відеодзвінок

Лише терапевти, які відповідають критеріям професійних організацій
Вікторія Приходько (1000+ годин практики)
СТРЕС СИНДРОМ ВИГОРАННЯ ЖИТТЄВІ ЗМІНИ МОТИВАЦІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Моя мета – допомогти вам набути більше усвідомленості і розуміння себе. Саме розуміння себе допоможе вам реалізувати свій потенціал, жити наповнено, яскраво і відважно.“
34 Євро / сесія
Оксана Жабрі (1000+ годин практики)
ТРИВОГА СТРЕС САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ ГНІВ І АГРЕСІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапевт не маг і не чарівник, він тільки підсвічує напрямки. Шлях завжди обирає клієнт.“
34 Євро / сесія
Ксенія Єлістратова (1000+ годин практики)
САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ РОЗЛАДИ ХАРЧУВАННЯ СТОСУНКИ ПСИХОСОМАТИКА
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапія допомагає вилікувати те, що не треба терпіти, та приймати те, що не можливо змінити“
34 Євро / сесія
terapeuti

Необхідна допомога з вибором психотерапевта?

На основі нашого спеціального тесту ми можемо підібрати 3-х терапевтів, які найкраще відповідають Вашим вподобанням та запитам.