Як психотерапія може допомогти вам стати впевненим у собі?

Магія впевненості в собі полягає в тому, що вона не дозволяє нам бути жертвами свого життя, але змушує жити його свідомо, з любов’ю до інших і до себе. «Але перш ніж діагностувати депресію чи низьку самооцінку, переконайтеся, що вас не оточують ідіоти» (автор невідомий)

Що таке впевненість у собі?

Впевненість у собі означає самоусвідомлення. Не тільки тим, що я живу (дихаю, ходжу, працюю), а й тим, ким я є (які мої хобі, що може зіпсувати мені настрій, в чому мій талант). Усі ці знання, які ми накопичуємо про себе протягом життя, потім допомагають нам легше в ньому орієнтуватися, будувати гармонійні стосунки та істотно сприяють якості нашого життя.

 

Звідки береться впевненість у собі?

Впевненість у собі формується все життя, вона має свою динаміку. Його наріжні камені закладаються в ранньому дитинстві, перші прояви его часто пов’язані з непокорою у вигляді енергійного Ні! Сім’я та найближче оточення – запорука розвитку здорової та впевненої в собі людини. З них також випливає, як людина справляється з тим, що щойно зустрілося в житті. Але не всім пощастило вирости в гармонійному оточенні. Тож як допомогти собі отримати здорову впевненість у собі.

 

Як набути впевненості?

Відсутність впевненості зараз не означає, що ви не можете мати достатньо в осяжному майбутньому, і це не означає, що ви не можете почати працювати над цим прямо зараз. Ви можете часто думати про інших, ви можете намагатися пристосуватися до них, ви можете бути поступливим, ви можете наполегливо працювати, або ви можете намагатися завершити свою освіту. Але це десь працює. Ви відчуваєте себе експлуатованим у стосунках, робота – це приємно, але окрім грошей вона приносить вам і самотність, і виснаження, і навчання, ніби це навіть не для вас. А може й ні. Перший крок до набуття впевненості – це налагодити стосунки з собою. Як з коханою людиною, яку ви любите, яку ви любите вислухати, порадити, підтримати і допомогти, коли це потрібно.

Як розпочати зміни та підвищити впевненість у собі?

Ви можете почати з того, що виділите годину на день тільки для себе. Станьте вашим пріоритетом і невідкладним обов’язком. Ви можете робити все, але нічого робити не потрібно. Скажіть усі питання, які спадають на думку. Відповіді можуть прийти відразу, а може знадобитися час. Але в обох все добре. Головне, що ви щойно розпочали внутрішній діалог. Ідеальним партнером у цьому процесі є психотерапевт. Це допоможе вам зосередитися на тому, що має робити ваша самооцінка, а також стане добрим посібником для вашої самооцінки.

online terapie pomáhá

Як низька самооцінка впливає на стосунки?

Низька самооцінка часто пов’язана з порушенням здатності сприймати свої кордони. В результаті ви дозволяєте іншим перетинати їх. Причиною також можуть бути підсвідомі страхи, які несуть в собі страх відмови, якщо ми обмежуємо себе тим, чого хоче оточення. І тут психотерапія – бажана допомога. Терапевт буде тим, хто налаштує для вас дзеркало, щоб ви могли зазирнути за завісу і зрозуміти, як насправді працюють ваші стосунки.

 

Як психотерапія може допомогти мені отримати здорову впевненість у собі?

Просто домовитися про зустріч і приділити час собі – це перший крок до впевненості в собі. Цим ви показуєте, що ви не осторонь і що ви важливі для себе. Онлайн-психотерапія може бути хорошим вибором для тих, хто бореться з сором’язливістю або не впевнений, чи підходить терапія. Зв’язок з фахівцем швидкий і не вимагає подорожей. Психотерапія допоможе зрозуміти зв’язок між тим, що вас турбує в житті, і вашою самооцінкою. У той же час це дає змогу наблизитися до себе, позбутися очікувань, які оточення чи ви самі маєте від вас. Це розкриє ваш потенціал.

Справжня історія клієнта і як йому допомогла терапія:

“Я прийшов в терапію, щоб впоратися з кризою партнера. Я багато вклав у наші стосунки, я навіть відчув, що більше не може бути. За його словами я планував свій вільний час, навчився грати в теніс, щоб виживати не тільки як друг, а й як партнер, навіть через лягав спатина дві години пізніше, щоб разом заснути. Лише після терапії я зрозумів, що втратив себе. Я відчував, що для того, щоб хтось любив мене, я повинен бути ідеальним для нього. Для мене це означало 100% коригування. Психотерапія показала мені, що мені не потрібно вибирати між собою і партнером. Дізнатися це було величезним полегшенням. І бажаю такого всім від щирого серця!”

Depresszió - Gyógyulás

Спробуйте психотерапію через відеодзвінок

Лише терапевти, які відповідають критеріям професійних організацій
Ксенія Єлістратова (1000+ годин практики)
САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ РОЗЛАДИ ХАРЧУВАННЯ СТОСУНКИ ПСИХОСОМАТИКА
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапія допомагає вилікувати те, що не треба терпіти, та приймати те, що не можливо змінити“
34 Євро / сесія
Оксана Жабрі (1000+ годин практики)
ТРИВОГА СТРЕС САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ ГНІВ І АГРЕСІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапевт не маг і не чарівник, він тільки підсвічує напрямки. Шлях завжди обирає клієнт.“
34 Євро / сесія
Вікторія Приходько (1000+ годин практики)
СТРЕС СИНДРОМ ВИГОРАННЯ ЖИТТЄВІ ЗМІНИ МОТИВАЦІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Моя мета – допомогти вам набути більше усвідомленості і розуміння себе. Саме розуміння себе допоможе вам реалізувати свій потенціал, жити наповнено, яскраво і відважно.“
34 Євро / сесія
terapeuti

Необхідна допомога з вибором психотерапевта?

На основі нашого спеціального тесту ми можемо підібрати 3-х терапевтів, які найкраще відповідають Вашим вподобанням та запитам.