Як психотерапія може допомогти вам у боротьбі з булінгом?

Як душевні, так і фізичні страждання болять. Чи відчували ви в минулому, чи ви все ще відчуваєте насмішки чи шкоду в команді? Не знаходите підтримки чи боїтеся довірити свій досвід? Тому тут психотерапія. Щоб запропонувати вам безпечне місце, де ви зможете розповісти про свої страждання.

Що таке булінг? Як ви розпізнаєте булінг?

Булінг – це фізичне або психічне обмеження, яке завдає страждання іншій людини і ставить її у підлегле становище. Агресор виходить з позиції влади, а жертва боїться наслідків можливого опору. Ми стикаємося з булінгому школі та за її  межами, в гуртках, на роботі, в сім’ї та інших видах колективів. Прояви різноманітні, від лайки до крадіжки та побиття.

 

Які можуть бути форми булінгу на робочому місці?

У робочому колективі, наприклад, і колеги (мобінг), і начальство (босінг) можуть зробити наше життя незручним. Обмеження можуть мати різні мотиви, наприклад, сексуальні, расові, кар’єрні тощо. Істотно менше говорять про знущання підлеглих по відношенню до начальства, так званий кадровий склад, що є не менш серйозним.

Як захиститися від булінгу?

Знущання в будь-якому віці і в будь-якій формі неприпустимі, оскільки мають великі наслідки для жертви. Тому варто розповісти комусь про це якомога швидше, довіритися і спланувати наступні кроки. Однозначного вирішення булінгу не існує. Ми проводимо значну частину свого життя в командах, і нам в них повинно бути добре.

hedepy-david-3-w

Що означає кібербулінг?

З появою сучасних технологій, месенджерів та соціальних мереж з’являється також так званий кібербулінг. Це нападки в Інтернеті, особливо психологічні, з величезними наслідками для жертви, а отже, і для агресора. Це розмови, дзвінки, фотографії, відео тощо. Електронні виходи залишаються в надрах Інтернету і можуть бути надалі поширеними.

Як терапія може допомогти мені з булінгом?

Психотерапія може бути відповідним неупередженим помічником, якщо ви зазнали знущань або зараз зазнаєте знущань. Це може допомогти пом’якшити його вплив на сьогоднішнє життя або дізнатися, як його захистити. Булінг часто боїться наслідків «щось сказати». Тому онлайн-терапія може бути відповідним анонімним середовищем, до якого ви можете звернутися.

Справжня історія клієнта і як йому допомогла терапія:

“Я тричі стикався з булінгом на робочому місці. Шанс? Оглядаючись ретроспективно, я бачу, що в основному очікував від терапії розуміння та запевнення, що це не моя вина. Коротше кажучи, сумнівів у мене було надто багато. Я нічого не сказав ні друзям, ні рідним, мені було соромно. Мій терапевт був єдиним, кому я міг довіритися. Він допоміг мені пережити відчуття відчаю і, головне, конструктивно розібратися в усій ситуації. Зрештою я залишив роботу і тимчасово працював з дому. Але що важливіше, вирвався з ролі жертви, в якій я жив, не усвідомлюючи цього. Я люблю сьогодні ходити на роботу. І я вірю, що так буде вічно.”

pexels-cottonbro-7395468

Спробуйте психотерапію через відеодзвінок

Лише терапевти, які відповідають критеріям професійних організацій
Вікторія Приходько (1000+ годин практики)
СТРЕС СИНДРОМ ВИГОРАННЯ ЖИТТЄВІ ЗМІНИ МОТИВАЦІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Моя мета – допомогти вам набути більше усвідомленості і розуміння себе. Саме розуміння себе допоможе вам реалізувати свій потенціал, жити наповнено, яскраво і відважно.“
34 Євро / сесія
Ксенія Єлістратова (1000+ годин практики)
САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ РОЗЛАДИ ХАРЧУВАННЯ СТОСУНКИ ПСИХОСОМАТИКА
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапія допомагає вилікувати те, що не треба терпіти, та приймати те, що не можливо змінити“
34 Євро / сесія
Оксана Жабрі (1000+ годин практики)
ТРИВОГА СТРЕС САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ ГНІВ І АГРЕСІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапевт не маг і не чарівник, він тільки підсвічує напрямки. Шлях завжди обирає клієнт.“
34 Євро / сесія
terapeuti

Необхідна допомога з вибором психотерапевта?

На основі нашого спеціального тесту ми можемо підібрати 3-х терапевтів, які найкраще відповідають Вашим вподобанням та запитам.