Сексуальність біологічно закладена в кожному з нас. Існують наукові дослідження, які показують, що допологові немовлята (ще перебуваючи в тілі матері) посміхаються при фізичній стимуляції. Те ж саме ми бачимо у маленьких дітей, які зазвичай торкаються своїх геніталій і відчувають хвилювання. Незважаючи на це, сексуальність доставляє нам багато неприємностей. Психотерапія – це один із способів пропрацювання задоволення в області інтимності та сексуальності.

Як пізнати свою сексуальність?

Сексуальність – це не те, з ким ви займаєтеся сексом і як часто ви займаєтеся сексом. Сексуальність – це поєднання сексуальних думок, почуттів, бажань і поведінки по відношенню до інших. Сексуальність різноманітна й унікальна, і знання законів власної сексуальності сприяє щасливому життю. Якщо ви відчуваєте розгубленість і нерозуміння щодо своєї сексуальності, краще звернутися до психотерапевта і перевірити вашу сексуальність у безпечному оточенні, ніж робити будь-який тест на сексуальність онлайн.

Які найпоширеніші проблеми в сексі?

За словами експертів, сексуальні проблеми можуть торкнутися до 40% людей. Вони супроводжуються незвичайною, неповною або порушеною реакцією організму на ефективну сексуальну стимуляцію, і що характерно – проблема не виникає через будь-які фізіологічні причини. Вони носять саме психологічний характер. Найбільш поширені сексуальні проблеми включають, наприклад, відсутність або втрату сексуального бажання, еректильну дисфункцію у чоловіків, передчасну еякуляцію та нездатність досягти оргазму (особливо у жінок).

nechut_sex.webp

Як я можу подолати свою відразу до сексу?

Відсутність сексуального потягу є однією з найпоширеніших сексуальних проблем, які частіше вражають жінок. Простіше кажучи, це проявляється тим, що ваша друга половинка не хоче спати з вами, що призводить до відсутності сексу в шлюбі і, таким чином, може викликати інші проблеми у відносинах. Загалом, відраза до сексу є захисним механізмом, за допомогою якого організм захищається. Причини можуть бути різними: від неприємних сексуальних переживань у минулому, втоми та хронічного стресу до тривоги чи інших захворювань. Психотерапія може бути ефективним засобом не тільки для тих, хто страждає від цієї відрази, але і для пари, коли інший розчарований тим, що його партнер відмовляється спати з ними.

Чи можуть бути проблеми з ерекцією на розумовому рівні?

Багато терапевтів чули, як клієнт говорив: «Я не можу цього зробити» або «Я роблю це занадто швидко». До 20% еректильної дисфункції пов’язано з психікою людини. Найчастіше це стрес, почуття провини за невдоволення партнера, нервозність і тиск через невиконання завдання, пов’язані з цим низька самооцінка або тривожність і депресія. Тому перед тим, як йти до сексолога або в аптеку за таблетками, спочатку відвідайте психотерапевта і спробуйте розповісти про свої проблеми.

Як підвищити лібідо?

Багато жінок можуть відчувати втрату лібідо або зниження збудження. Найчастіше це зустрічається у жінок з настанням вагітності, материнства, перевтоми та стресу. Деякі види гормональних контрацептивів також можуть викликати зниження або втрату лібідо. Онлайн-психотерапія пропонує безпечний простір, де жінка може відкритися, виявити причини та знайти спосіб підвищити своє лібідо та знову насолоджуватися сексом.

Як онлайн-психотерапія може допомогти в лікуванні сексуальних проблем?

Поширеною перешкодою в контакті з психотерапевтом є страх перед тим, що про нас подумають інші. Онлайн-психотерапія може бути ідеальним рішенням сексуальних проблем багатьох людей. В основному тому, що ви можете обрати фахівця з іншого міста чи регіону та провести зустріч не виходячи з дому через онлайн-платформу. Завдяки цьому ви економите свій час, можете достатньо відпочити і почуватися в безпеці, адже перед дверима спеціаліста ніхто зі знайомих вас не зустріне.

Справжня історія клієнта і як йому допомогла терапія:

“Я боявся близькості. У 29 років у мене ще не було жодних стосунків. У присутності жінок мені навіть було соромно видавати звук. Коли я мовчав все перше побачення, на яке я потрапив на через сайт знайомств в Інтернеті, я досяг дна. Завдяки вправам на усвідомленість, які рекомендував мені терапевт, я навчився не зосереджуватися на своїх нервах. Я почав тренуватися, щоб протистояти своєму страху, і сьогодні я в щасливих стосунках.”

Думаєте про терапію?

Однозначно варто спробувати
Що таке психотерапія? І для кого вона?

Що таке психотерапія? І для кого вона?

Якщо ви думаєте про психотерапію, спробувати однозначно варто. Психотерапія не повинна бути останнім засобом у кризових ситуаціях, так само як вона служить не лише тим, хто страждає від доволі серйозних психічних проблем. Психотерапія підійде для всіх, хто хоче працювати над собою і краще розібратися в собі.
Показати повністю
Моя перша терапія: як підготуватися і чого очікувати

Моя перша терапія: як підготуватися і чого очікувати

Перед першим сеансом терапії у кожного виникає багато питань. Потрібна сміливість, щоб довірити незнайомій людині свої особисті проблеми. Але найважче – зробити перший крок. Ось чому ми зібрали в цій статті все, що може вас зацікавити про ваш перший сеанс терапії, щоб зробити цей перший крок якомога легшим для вас.
Показати повністю
Чи справді онлайн терапія працює?

Чи справді онлайн терапія працює?

Згідно з дослідженнями, онлайн-психотерапія настільки ж ефективна, як і психотерапія віч-на-віч, і клієнти вважають її практичним способом надання психотерапевтичних послуг.
Показати повністю
Щоб терапія була ефективною, ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту, впродовж 5 хвилин, ми допоможемо вам знайти людину, яка вислухає вас
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Перш ніж приєднатися до нашої спільноти, терапевти проходять тривалий процес відбору, підтверджують свою освіту та підготовку.
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту ми підберемо вам трьох найбільш підходящих терапевтів відповідно до ваших вимог
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Для підписників ми пропонуємо 60 онлайн-відеоуроків про ментальне здоров’я, які ви можете переглянути в будь-який час
Розпочати тест
Hedepy
Підпишіться на розсилку Hedepy
Поради, знижки, новини
Підписуючись, ви погоджуєтеся з нашими принципами обробки персональних даних.
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna