Як душевні, так і фізичні страждання болять. Чи відчували ви в минулому, (чи, можливо, ви все ще відчуваєте) насмішки чи знущання в команді? Не знаходите підтримки чи боїтеся довірити свої думки? Саме для цього й створена психотерапія. Щоб запропонувати вам безпечне місце, де ви можете розповісти про абсолютно всі свої переживання.

Що таке булінг? Як ви можете розпізнати булінг?

Булінг – це фізичне або психічне насилля, яке завдає страждання іншій людини і ставить її у підлегле становище. Агресор виходить з позиції влади, а жертва боїться наслідків можливого опору. Ми стикаємося з булінгом у школі та за її  межами, в гуртках, на роботі, в сім’ї та інших видах колективів. Прояви абсолютно різноманітні: від лайки до крадіжки чи побиття.

Які можуть бути форми булінгу на робочому місці?

У робочому колективі, наприклад, і колеги (мобінг), і начальство (босінг) можуть зробити наше життя незручним. Булінг може мати різні мотиви, наприклад, сексуальні, расові, кар’єрні тощо. Істотно менше говорять про знущання підлеглих по відношенню до начальства, що є не менш серйозним.

Як захиститися від булінгу?

Знущання в будь-якому віці і в будь-якій формі неприпустимі, оскільки мають жахливі наслідки для жертви. Тому варто розповісти комусь про це якомога швидше, довіритися і спланувати наступні кроки. Однозначного вирішення булінгу не існує. Ми проводимо значну частину свого життя в командах, і нам в них повинно бути комфортно.

Що означає кібербулінг?

З появою сучасних технологій, месенджерів та соціальних мереж з’являється також так званий кібербулінг. Це нападки в Інтернеті, особливо психологічні, з величезними наслідками для жертви, а отже, і для агресора. Це розмови, дзвінки, фотографії, відео тощо. Електронні сліди залишаються в надрах Інтернету і можуть бути надалі поширеними.

Як терапія може допомогти мені з булінгом?

Психотерапія може бути необхідним неупередженим помічником, якщо ви зазнали знущань у минулому, або зазнаєте знущань зараз. Це може допомогти пом’якшити їх вплив на сьогоднішнє життя або дізнатися, як їх уникнути в майбутньому. Онлайн-терапія може бути відповідним анонімним середовищем, до якого ви завжди можете звернутися за підтримкою та допомогою.

Справжня історія клієнта і як йому допомогла терапія:

“Я тричі стикався з булінгом на робочому місці. Збіг? Оглядаючись ретроспективно, я бачу, що в основному очікував від терапії розуміння та запевнення, що це не моя вина. Коротше кажучи, сумнівів у мене було надто багато. Я нічого не сказав ні друзям, ні рідним, мені було соромно. Мій терапевт був єдиним, кому я міг довіритися. Він допоміг мені пережити відчуття відчаю і, головне, конструктивно розібратися в усій ситуації. Зрештою я залишив роботу і тимчасово працював з дому. Але що важливіше, вирвався з ролі жертви, в якій я жив, не усвідомлюючи цього. Тепер я люблю ходити на роботу. І я вірю, що так буде вічно.”

Думаєте про терапію?

Однозначно варто спробувати
Що таке психотерапія? І для кого вона?

Що таке психотерапія? І для кого вона?

Якщо ви думаєте про психотерапію, спробувати однозначно варто. Психотерапія не повинна бути останнім засобом у кризових ситуаціях, так само як вона служить не лише тим, хто страждає від доволі серйозних психічних проблем. Психотерапія підійде для всіх, хто хоче працювати над собою і краще розібратися в собі.
Показати повністю
Моя перша терапія: як підготуватися і чого очікувати

Моя перша терапія: як підготуватися і чого очікувати

Перед першим сеансом терапії у кожного виникає багато питань. Потрібна сміливість, щоб довірити незнайомій людині свої особисті проблеми. Але найважче – зробити перший крок. Ось чому ми зібрали в цій статті все, що може вас зацікавити про ваш перший сеанс терапії, щоб зробити цей перший крок якомога легшим для вас.
Показати повністю
Чи справді онлайн терапія працює?

Чи справді онлайн терапія працює?

Згідно з дослідженнями, онлайн-психотерапія настільки ж ефективна, як і психотерапія віч-на-віч, і клієнти вважають її практичним способом надання психотерапевтичних послуг.
Показати повністю
Щоб терапія була ефективною, ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту, впродовж 5 хвилин, ми допоможемо вам знайти людину, яка вислухає вас
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Перш ніж приєднатися до нашої спільноти, терапевти проходять тривалий процес відбору, підтверджують свою освіту та підготовку.
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту ми підберемо вам трьох найбільш підходящих терапевтів відповідно до ваших вимог
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Для підписників ми пропонуємо 60 онлайн-відеоуроків про ментальне здоров’я, які ви можете переглянути в будь-який час
Розпочати тест
Hedepy
Підпишіться на розсилку Hedepy
Поради, знижки, новини
Підписуючись, ви погоджуєтеся з нашими принципами обробки персональних даних.
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna