Що таке психотерапія? І для кого це?

Якщо ви думаєте про психотерапію, спробувати однозначно варто. Психотерапія не повинна бути останнім засобом у кризових ситуаціях, так само як вона служить не лише тим, хто страждає від більш серйозних психічних проблем. Психотерапія підійде для всіх, хто хоче працювати над собою і краще розібратися в собі.

Що таке психотерапія?

Психотерапія – це лікування психологічними засобами, метою якого є полегшення або усунення проблем клієнта. В результаті зазвичай відбувається підвищення рівня самопізнання, самоприйняття, самореалізації та самооцінки. Психотерапія може допомогти нам отримати ширший погляд на себе, усвідомити усталені моделі мислення та поведінки, розкрити свій сенс і загалом досягти вищої якості життя та реалізації нашого потенціалу.

 

У мене немає серйозних проблем, чи має для мене сенс взагалі терапія?

Психотерапія призначена не тільки для лікування серйозних психічних розладів. Це можливість краще пізнати себе, зрозуміти динаміку наших стосунків і розвинути свій потенціал, щоб наше життя призвело до наповнення та здоров’я.

 

Мені дуже погано, мені потрібна допомога, чи підходить мені Hedepy?

Якщо ти погано почуваєшся, чекати нема чого. Поговоріть зі своїм психотерапевтом якомога швидше. Завдяки онлайн-середовищу у вас є доступ до психотерапевтів з усієї України, і ви можете дуже швидко записатися на прийом.

Якщо ви відчуваєте, що потребуєте негайної допомоги, перебуваєте в стані, коли вам може загрожувати небезпека, краще нічого не чекати, а негайно зверніться на кризову лінію за номером 7333.

 

Як вибрати правильного терапевта?

З правильним терапевтом ви повинні відчувати себе розслабленими і впевненими. Тому зазвичай кількох терапевтів просто «пробують» на початку терапії. Щоб допомогти вам з вибором, ми зняли короткі відео з терапевтами, які допоможуть вам пізнати його особистість хоча б трохи перед самим сеансом. Також варто прочитати відгуки інших користувачів.

 

У чому мені може допомогти терапія?

Терапія допомагає вирішити широкий спектр тем, від поточного незадоволення через проблеми у стосунках до глибокої травми. В основному від вас залежить, які цілі ви оберете зі своїм психотерапевтом.

Спробуйте психотерапію через відеодзвінок

Лише терапевти, які відповідають критеріям професійних організацій
Ксенія Єлістратова (1000+ годин практики)
САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ РОЗЛАДИ ХАРЧУВАННЯ СТОСУНКИ ПСИХОСОМАТИКА
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапія допомагає вилікувати те, що не треба терпіти, та приймати те, що не можливо змінити“
34 Євро / сесія
Оксана Жабрі (1000+ годин практики)
ТРИВОГА СТРЕС САМООЦІНКА І Я-КОНЦЕПЦІЯ ГНІВ І АГРЕСІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Психотерапевт не маг і не чарівник, він тільки підсвічує напрямки. Шлях завжди обирає клієнт.“
34 Євро / сесія
Вікторія Приходько (1000+ годин практики)
СТРЕС СИНДРОМ ВИГОРАННЯ ЖИТТЄВІ ЗМІНИ МОТИВАЦІЯ
Перевірена терапевтична підготовка
„Моя мета – допомогти вам набути більше усвідомленості і розуміння себе. Саме розуміння себе допоможе вам реалізувати свій потенціал, жити наповнено, яскраво і відважно.“
34 Євро / сесія
terapeuti

Необхідна допомога з вибором психотерапевта?

На основі нашого спеціального тесту ми можемо підібрати 3-х терапевтів, які найкраще відповідають Вашим вподобанням та запитам.