Ви можете відчувати, що у вашому житті чогось не вистачає. Можливо, одні й ті ж речі відбуваються з вами знову і знову, і ви дивуєтеся, чому. Можливо, у вас виникають запитання, на які ви не знаєте відповіді, навіть якщо ви їх шукаєте. З іншими «можливо» не обов’язково залишатися на самоті. Психотерапія тут для вас, незалежно від того, чи приходите ви з конкретною темою, чи з невиразними відчуттями.

Що допоможе мені вибрати правильного терапевта, якщо я не можу назвати, що мене турбує?

Психотерапевтичні стосунки є важливими для того, щоб психотерапія мала позитивний вплив на ваше здоров’я в найширшому сенсі. В основному це те, що ви відчуваєте під час або після сеансу, якщо ви впевнені в людині, яка сидить навпроти вас, і ви можете відкрито висловлюватися в його присутності. Допомога, співчуття чи перше враження можуть допомогти вам, нехай вони вас ведуть. Щоб зробити цей перший крок максимально легким для вас, ми підготували для вас відеовізитівки в Hedepy, в яких наші терапевти познайомляться з вами особисто.

Що ще допоможе мені у виборі терапевта?

Існує магічне та просте запитання, яке може допомогти вам знайти шлях, задайте його прямо зараз: Що я насправді очікую від психотерапії? Можливо, ваша відповідь полягає в тому, щоб почуватися в цілому здоровим, знову добре спати або знайти партнера на все життя. Як би там не було, ви можете порівняти свою відповідь з темами, які ми чітко перерахували для вас у профілі кожного з наших терапевтів. Але сприйміть це як підказку. Умовою вибору психотерапевта є не вміння відповісти на це питання чи вміти точно чи приблизно включитися, це лише допоміжний посібник, який може допомогти прийняти рішення при виборі.

Наскільки важливий психотерапевтичний підхід до вибору правильного терапевта?

Для кожного психотерапевта корисною практикою є надання інформації про психотерапевтичний напрямок, за яким він проходив навчання. Ми також поважаємо цей стандарт у Hedepy. У профілі наших терапевтів ви можете зустріти психодинамічний напрямок, гештальт, системний підхід та ряд інших терапевтичних напрямків. Якщо ця інформація важлива для вас особисто, ви маєте можливість обрати свого психотерапевта відповідно до ваших уподобань. Кожен терапевтичний напрямок має свою специфіку. Але якщо ви не знаєте, що уявити під згаданими умовами, це цілком нормально. Залишайтеся вірними своїй інтуїції або вибирайте свого психотерапевта за іншими критеріями. З нашого досвіду ми знаємо, що якість стосунків між вами та вашим психотерапевтом буде важливіша за терапевтичний напрямок для якісної терапії.

Чи підходить психотерапія, навіть якщо нічого конкретного мене не турбує?

Однозначно так. Психотерапія не повинна бути лише лікуванням наших страждань і проблем, вона також може підтримувати наш особистий розвиток. Якщо ви хочете розвинути власний потенціал, психотерапія – ідеальний варіант для вас.

Що робити, якщо я все ще не можу вибрати правильних терапевтів?

Ми повністю розуміємо ваші занепокоєння, і ми хотіли б прямо сказати, що вибір правильного терапевта не означає вибір лише одного. Набагато більша ймовірність, що вам підійдуть усі. Але з кожним із них ваші сеанси будуть різними, але ви все одно будете рухатися вперед. У той же час, можна припинити співпрацю з терапевтом, якщо вона вас просто не влаштовує. У цих випадках ви можете використовувати Hedepy, щоб зв’язатися з іншим фахівцем за вашим вибором у розділі «Терапевти». І якщо ви не задоволені на 100%, ми просто повернемо вам гроші.

Думаєте про терапію?

Однозначно варто спробувати
Що таке психотерапія? І для кого вона?

Що таке психотерапія? І для кого вона?

Якщо ви думаєте про психотерапію, спробувати однозначно варто. Психотерапія не повинна бути останнім засобом у кризових ситуаціях, так само як вона служить не лише тим, хто страждає від більш серйозних психічних проблем. Психотерапія підійде для всіх, хто хоче працювати над собою і краще розібратися в собі.
Показати повністю
Моя Перша Терапія: Як Підготуватися Та Що Очікувати

Моя Перша Терапія: Як Підготуватися Та Що Очікувати

Перед першим сеансом терапії у кожного виникає багато питань. Потрібна сміливість, щоб довірити незнайомій людині свої особисті проблеми. Але найважче – зробити перший крок. Ось чому ми зібрали в цій статті все, що може вас зацікавити про ваш перший сеанс терапії, щоб зробити цей перший крок якомога легшим для вас.
Показати повністю
Чи справді онлайн терапія працює?

Чи справді онлайн терапія працює?

Згідно з дослідженнями, онлайн-психотерапія настільки ж ефективна, як і психотерапія віч-на-віч, і клієнти вважають її практичним способом надання психотерапевтичних послуг.
Показати повністю
Щоб терапія була ефективною, ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту, впродовж 5 хвилин, ми допоможемо вам знайти людину, яка вислухає вас
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Перш ніж приєднатися до нашої спільноти, терапевти проходять тривалий процес відбору, підтверджують свою освіту та підготовку.
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту ми підберемо вам трьох найбільш підходящих терапевтів відповідно до ваших вимог
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Для підписників ми пропонуємо 60 онлайн-відеоуроків про ментальне здоров’я, які ви можете переглянути в будь-який час
Розпочати тест
Hedepy
Підпишіться на розсилку Hedepy
Поради, знижки, новини
Підписуючись, ви погоджуєтеся з нашими принципами обробки персональних даних.
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna