Чи справді онлайн терапія працює?

Чи справді онлайн терапія працює?


Поділитися статтею

Згідно з дослідженнями, онлайн-психотерапія настільки ж ефективна, як і психотерапія віч-на-віч, і клієнти вважають її практичним способом надання психотерапевтичних послуг.

(Barak, Hen, Boniel-Nissim, & Shapira, 2008), (Andrews et al., 2018)

Які переваги онлайн-терапії?

  • Ви не обмежені місцезнаходженням, тому можете вибрати терапевта з будь-якої точки країни чи навіть світу. У вас буквально є сотні варіантів.
  • У Hedepy кожен терапевт має особистий профіль із відгуками клієнтів і відео-візиткою, яка допоможе вам ближче познайомитися з ними. Знайти потрібного терапевта, з яким ви зможете вибрати, буде легше та швидше.
  • Ви можете підключитися до терапії, не виходячи з дому. Вам взагалі не потрібно виходити на вулицю, якщо ви погано себе почуваєте. Ви також точно будете трохи менше нервувати в улюбленому кріслі та швидше розслабитеся.
  • Вам не доведеться чекати довгі тижні на сеанс, ви можете провести його протягом кількох днів. У профілях терапевтів ви можете побачити вільні дати, на які можна відразу записатися.
  • Ви заощадите багато часу, який витратили б на дорогу до терапевта.

Найпоширеніше упередження, з яким ми стикаємося, полягає в тому, що онлайн-терапія не буде настільки відвертою. Що такий зв’язок з терапевтом не сформується, і що терапія не спрацює. Згадані дослідження, а також наші клієнти підтверджують, що це не так. Хоча спочатку дехто ставився до цього скептично.

Відгуки:

Я б не подумала, що за такий короткий час матиму таку довіру до свого терапевта, тим більше онлайн. Але пані Олена — спеціаліст на своєму місці. Дуже чуйна, розуміюча та приємна. Я відчуваю від неї спокій і материнську турботу. Завжди шкодую в кінці сесії, що вона вже закінчилася. Вона вміє дати корисні поради для вирішення проблем, вміє наставити. Я їй дуже вдячна, тому що вона допомагає мені знайти спокій, коли відчуття, що все навколо штормить.
Під час сесії я почувалась дуже комфортно і спокійно. Тетяна створила на відеодзвінку приємну атмосферу, що дозволила мені відкритися і ділитися досить особистими речами. Особливо мені сподобалось, як вона ставила акуратні запитання, що допомогли мені краще зрозуміти свої переживання та думки. Також, вирішила одразу після першої сесії продовжити наше спілкування та придбала підписку. В очікуванні наступних зустрічей :)
Робота з Антоніною дуже допомогла мені в дуже складний для мене період життя. Вже за декілька сесій мій стан стабілізувався і хочеться працювати далі і покращити якість свого життя і нарешті зустрітися з собою. З Антоніною дуже комфортно, ніби розмовляєш зі своїм другом, який розуміє, але не дає порад, а дає глибше усвідомлення речей, своїх станів і емоцій. Наш зв‘язок встановився з першої сесії. Рекомендую цього спеціаліста, і бронюю наступні сесії.

Найкраще спробувати особисто

І потім вирішити, чи справді терапія вам підходить. Саме тому ми пропонуємо повернення коштів, якщо ви залишитеся незадоволеними після першої сесії. Ви не повинні боятися спробувати наші послуги. Втрачати справді нічого.

Думаєте про терапію?

Однозначно варто спробувати
Щоб терапія була ефективною, ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту, впродовж 5 хвилин, ми допоможемо вам знайти людину, яка вислухає вас
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Ми ретельно обираємо наших терапевтів
Перш ніж приєднатися до нашої спільноти, терапевти проходять тривалий процес відбору, підтверджують свою освіту та підготовку.
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
Ми допоможемо вам знайти найкращого терапевта
За допомогою короткого тесту ми підберемо вам трьох найбільш підходящих терапевтів відповідно до ваших вимог
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Ми доповнимо терапію відеоуроками
Для підписників ми пропонуємо 60 онлайн-відеоуроків про ментальне здоров’я, які ви можете переглянути в будь-який час
Розпочати тест
Hedepy
Підпишіться на розсилку Hedepy
Поради, знижки, новини
Підписуючись, ви погоджуєтеся з нашими принципами обробки персональних даних.
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna